fbpx

Ödeme yapabilmeniz için müşterilerimize üç alternatif sunuyoruz

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Yaptığınız alışverişlerini bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeme sayfasındaki “Kredi Kartı ile Online Ödeme” butonun işaretleyip kart bilgilerinizi girmeniz ve mesafeli satış sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Bankadan onay alındığı anda siparişiniz tamamlanacaktır.

Marketemrinde.com üzerinden tüm banka kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Üye işyeri olduğumuz bankalar; Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Garanti Bankası ve Halkbank’tır. Taksitli alışverişi sadece bu bankalara ait taksit kampanyaları olan kartlar ile yapabilirsiniz.

Yaptığınız alışverişlerin bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Online ödeme seçeneklerimiz arasında Garanti Pay de yer almaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bitlik SSL protokolü alanında olduğundan kesin ve tam güvence altındadır.

Online ödemeler sonrası sipariş teslimatında Marketemrinde.com , kimlik ve ödemenin yapıldığı kredi kartının kontrolü talep edilebilir. Teslimat, ödemeyi yapan kredi kartı sahibine, bilgilerin doğruluğu kontrol edildikten sonra yapılabilecektir. Ödeme yapılan kredi kartının ve kimlik ibrazının yapılamaması durumunda Marketemrinde.com ürün teslim etmeme hakkına sahiptir.

Siparişinizi oluşturduğunuz anda kartınıza sipariş tutarı kadar bloke konulacaktır. Sipariş teslimatından sonra üç işgünü içinde tutar tahsilatı yapılacak, iade tutar var ise hesabınıza iade edilecektir. Debit kart (bankamatik kartı) ile yapılan alışverişlere ait iptal / iade süreci 45 iş günüdür.

Kredi Kartı ile Online Ödeme İade

Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu durumda kredi kartınıza geri ödeme yapılacaktır.

Siparişinizin teslim alınmadan iptal edilmesi durumunda, provizyon iptali tarafımızca 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka tarafından hesaba yansıtılması ise iptal tarihinden itibaren kredi kartlarında 1 ile 7 işgünü arasındadır. Debit kartlarda (Banka kartları) iade süresi 45 iş günü bulabilmektedir.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

Sitemiz, yaptığınız alışverişlerin tutarını siparişleriniz kapınıza getirildiği zaman kredi kartınız ile ödemenizi de mümkün kılıyor. Ödeme sayfasında Teslimat sırasında Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi teslimat anında kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödemede ATM/bankamatik kartları da geçerlidir. Visa Electron veya Maestro kartınızı kullanabilirsiniz. Siparişleriniz size getirildiğinde kimliğinizi göstererek ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Ödeme yapılan kredi kartının ve kimlik ibrazının yapılamaması durumunda CarrefourSA ürün teslim etmeme hakkına sahiptir.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Taksitlendirme

50 TL ve üzeri alışverişe vade farksız 3 – 6 taksit, 150 TL ve üzeri alışverişe vade farksız 12 taksit yapılmaktadır.

Taksit imkanı Card Finans, Halkbank, Yapı Kredi, Akbank Axess kredi kartlarında geçerlidir. Garanti Bonus kredi kartlarında maksimum 10 taksit yapılmaktadır.

Gıda, Kozmetik, Alkollü İçecekler, Kuyum, Telekomünikasyon, Yemek, Ofis Malzemeleri, Cep Telefonu, Hediye Kart ve Hediye Çekleri’ne taksit yapılmamaktadır.

Tablet bilgisayarlar 6 ay taksit ile sınırlıdır.

Marketemrinde.com, adreste tahsilat için kullanılan pos cihazlarından banka kaynaklı sebepler ile ödeme alınamaması durumunda sipariş teslim etmeme hakkını saklı tutar.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme İade

Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu ürünün tutarı kredi kartınızdan alınmayacak olup teslim aldığınız ürünlerin tutarı üzerinden ödeme alınacaktır.

Teslimattan bir ya da daha sonraki günlerde ürün iadesi yapılması durumunda bankanıza iade talebinde bulunulacaktır. İlgili banka kredi kartına ait olan iade prosedürü işleyecek olup, iade banka tarafından kredi kartına yapılacaktır . Adreste kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemleri gene kredi kartına yapılmaktadır.

Kapıda Nakit Ödeme

Sipariş tutarınızı kapıda nakit ödeme seçeneği de sitemizde mevcuttur. Ödeme ekranından Kapıda nakit ödeme yapmak istiyorum. Alternatifini seçerek sipariş tutarını teslimat anında teslimat görevlisine ödeyebilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme İade

Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Ödeme teslim aldığınız ürünlerin tutarı üzerinden alınacaktır.

Teslimattan bir ya da daha sonraki günlerde ürün iadesi yapılması durumunda iade tarafınıza nakit olarak yapılacaktır.

Navigasyon
Kapat

Sepetim

Kapat

Favori listesi

Recently Viewed

Close

Seni burada görmek güzel!

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten bir hesabın var mı?

Kapat

Kategoriler