fbpx

Marketemrinde.com’da , sipariş verdiğiniz gün ve takip eden üç gün içinde teslimat saati belirleme imkanı sunulmaktadır. Siparişiniz Teslimat Seçeneği ekranından seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir.

İstediğiniz teslimat dilimine sipariş verebilmek için, ilgili teslimat diliminin başlangıcından 30 dakika öncesine kadar siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Toplu siparişleriniz için ilgili operasyon mağazamız tarafından aranarak teslimat günü, zamanı ve şartları ile ilgili bilgi tarafınıza verilecektir.

Bölgesel Kapasite : 

Siparişinize başlamadan ana sayfadaki “Bölgesel Kapasite“ yi tıklayarak ,teslim alacağınız semt için uygun olan gün ve saat dilimlerini görebilirsiniz.

Hizmet Alanları: 

Ana sayfadaki seçtiğiniz semt seçeneğinin üzerini tıklayarak hangi illerde hangi bölgelere teslimat yapıldığını görebilirsiniz.

Sipariş Limiti ve Nakliye Ücreti:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya şehir merkezlerine tüm gıda ve gıdadışı ürün siparişlerinizi izolasyonlu frigorifirk ve soğutuculu araçlarımız ile soğuk zinciri kırmadan teslim ediyoruz.

50 TL altına sipariş kabul edilmemektedir.

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Mersin ve Bodrum şehir merkezlerine yapacağınız alışverişlerde

50 TL – 149.99 TL arası 4,90 TL (KDV Dahil)

150 TL – 249.99 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil)

250 TL ve üzeri ücretsiz

Bu şehirler dışındaki şehirlere sadece belirli ürün gruplarında teslimat yapılmaktır. Bu ürünlerin teslimatı kargo şirketleri vasıtasıyla yapılmaktadır. Kargo ücreti teslim alınan şehir ve ürüne göre değişmektedir. Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.

Bu şehirler için verilen sipariş tutarı minimum 100 TL olmalıdır.

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır

* Marketemrinde.com Market üzerinden bir adrese dilim başına toplamda en fazla 20 lt’lik su teslimatı yapılmaktadır.

Teslim alacağınız ürünlerin adetleri hizmet verdiğimiz operasyon mağazalarının internet stokları ile sınırlıdır.  www.matketemrinde.com  üzerinden sadece perakende satış hizmeti verilmekte olup, toptan satış yapılmamaktadır.

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Sepetteki ürün fiyatlarının değişmesi durumunda dahi, siparişin oluşturulduğu gün mevcut olan fiyatlardan, siparişteki ürünler teslim alınır. Web sitemizdeki fiyatlar ve kampanyalar internet alışverişlerine özel olup, mağazalarda farklı fiyatlandırma ve kampanyalar yapılabilir.

Tekel, çay ve şeker ürünlerinde devlet tarafından yapılan zamlar, satış fiyatlarımıza aynı oranlarda yansıtılır.

KG ile satılan tartılı mallardan sipariş verdiğiniz takdirde sipariş miktarına uymak için azami gayret gösterilecektir. Buna rağmen, hazırlanan ile talep edilen gramaj ,farklılık gösterebileceği için önceki ekranda hesaplanan toplam alışveriş tutarı,teslimat anındaki fatura tutarından değişik olabilir.

Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz. Siparişleriniz e-arşiv ya da irsaliye ile teslim edilmektedir.Sipariş teslimatı sırasında müşterilerimiz e-arşiv ya da irsaliye üzerine okunaklı bir şekilde adını soyadını ve imzasını atması gerekmektedir. Online ödemeli siparişlerde ise teslim alan kişinin ek olarak T.C Kimlik numarası da yazması gerekmektedir. Belirtilen şartların uygulanmaması durumunda  siparişi teslim etmeme hakkını saklı tutar.

Sipariş nedeniyle teslim edilen, hediye ürünler, promosyon ürünleri vb. sipariş teslimatı sırasında teslimat adresine, siparişi teslim alan kişiye teslim edilir.

Teslimat sırasında ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır.

Teslim alacağınız ürünlerin, sitedeki isim ve açıklamaları ile ilgili olarak üretici firma tarafından yapılacak güncellemelerden Marketemrinde.com sorumlu değildir.

KARGO TESLİM ALMA İŞLEMİ

Kargonuz elinize ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce  ürününüzün kargo paketinde  herhangi bir hasar olup olmadığına emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa, kargo görevlisinin uzattığı teslim belgesini imzalayabilirsiniz. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta: Hasar Tespit Tutanağını hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir.Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Bazı ürünler için yetkili servis kurulumu gerekmektedir. Bu ürünleri yetkili servis gelmeden açmayınız. Eğer ürün ambalajında problem yoksa ancak yetkili servis ürünü açtığında ürün hasarlı ise mutlaka yetkili servise tutanak tutturunuz.

 

Navigasyon
Kapat

Sepetim

Kapat

Favori listesi

Recently Viewed

Close

Seni burada görmek güzel!

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten bir hesabın var mı?

Kapat

Kategoriler